• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Інформаційна відкритість

Інформаційний лист для батьків

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти» від 22.05.2020 № 1/9-269 повідомляємо, що за сприятливої епідеміологічної ситуації у регіоні та відповідного рішення Комісії, наш заклад може відновити свою діяльність. На даному підготовчому етапі ми створюємо максимально безпечні умови перебування дітей в дошкільному закладі. Про термін відкриття буде повідомлено додатково.

Інформуємо вас про особливості роботи закладу в період карантину:

 1. Ранковий прийом дітей у заклад дошкільної освіти та повернення їх батькам ввечері здійснюватимуть лише на території закладу за межами будівлі.
 2. Ранковий прийом дітей триватиме до 8:45.
 3. Після 08:45 вхід на територію закладу буде заборонений для відвідувачів.
 4. Батьки повинні бути одягнутими у респіратор або захисну маску (зокрема саморобну) так, щоб були покриті ніс та рот.
 5. На вході до закладу буде організоване місце для обробки рук з спиртовмісними антисептиками з концентрацією активнодіючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.
 6. Щодня при вході на територію закладу дошкільникам проводитимуть температурний скринінг (початковий) та кожні 4 години (поточний). Дітей, у яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2° С або ознаки респіраторних захворювань: під час проведення початкового температурного скринінгу – не допускатимуть до відвідування закладу; під час поточного скринінгу – ізолюватимуть із відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.
 7. Очікування на території буде обмежено, батькам рекомендовано перебувати один від одного на відстані 1,5-2 метри.
 8. Батькам необхідно бути на постійному телефонному зв’язку. Наданий працівникам ЗДО контактний номер телефону батьків повинен бути доступним під час перебування дитини в закладі. В разі інформування про ізоляцію дошкільника один із батьків зобов’язаний з’явитися в заклад дошкільної освіти.
 9. Якщо батьки виявлять симптоми респіраторних захворювань у дитини чи в когось із членів сім’ї, повинні попередити про це вихователя групи. В разі наявності у дітей алергічних реакцій на спиртовмісні дезінфекційні засоби необхідно заздалегідь повідомити вихователя.
 10. Заклад буде забезпечений окремими входами до кожної групи з метою дотримання групової ізоляції.
 11. Виходячи з необхідності забезпечити належні протиепідемічні умови та контроль за їх дотриманням , кількість дітей в групах буде обмежена.

ЗАБОРОНЕНО:

1. Приносити з дому до закладу дошкільної освіти іграшки, книги, канцелярію, їжу тощо.

2. Використовувати багаторазові (тканинних) рушники;

3. Використовувати м’яких (м’яко набитих) іграшок;

4. Використовувати килимів з довгим ворсом;


УВАГА!!!

Після завершення карантину РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ОЗЕРСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОБ’ЄДНЯННЯ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА - ДИТЯЧИЙ САДОК»

Необхідні документи:

1. Заява (за зразком)

2. Копія свідоцтва про народження дитини

3. Медична форма (оригінал)

З порядком зарахування до першого класу можна ознайомитись на сайті http://www.ozera-nvo.edukit.kiev.ua
Озерське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»

07834, Україна, Київська область, Бородянський район, с. Озера, вул. Шевченка 7Б. тел. №38-3-06, e-mail:ozeranvo@ukr.net

НАКАЗ
08.05.2020 с. Озера29

Про зарахування дітей до 1 класу

Відповідно до Законів України «Про освіту», « Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року №806),наказу міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»(далі-Порядок), листа Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 №1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», наказу відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації від 08.05.2020 №59/01 «Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Бородянського району» та з метою організованого прийому дітей до 1 класу у 2020 році

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати прийом документів , необхідних для зарахування дітей до 1 класу, після завершення карантину.

2. Заступнику директора об’єднання Рингач М.Л.:

2.1. провести інформування громадськості та батьків (осіб ,що їх замінюють) про:

2.1.1. порядок зарахування дітей до 1 класу;

2.1.2. територію обслуговування, що закріплена за закладом освіти;

2.1.3. перелік документів, що підтверджують місце прожавання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу;

2.1.4. прогнозовану кількість учнів 1 класу;

2.2. розмістити інформацію, що зазначена в підпунктах 2.1.1-2.1.4 пункту 2.1 цього наказу, на веб-сайті закладу;

3. не допускати збирання додаткових даних про дитину та її батьків, зокрема, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до навчання в школі;

4. оприлюднити з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді школи інформацію про стан зарахування дітей до 1 класу протягом двох робочих днів з дня їх зарахування;

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор об’єднання В.І.Духота

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi