Інформація про наявність вакансій

в Озерському навчально-виховному об’єднанні

станом на 15 червня 2020 року

1. Вчитель інформатики - 7 годин

2. Практичний психолог- 0,25 ставки



кількість учителів, осіб 17
з них мають основну роботу 17
Асистентів в інклюзивних групах 1





СПИСОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Озерського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок»

на 01 жовтня 2019року

Адреса: __07834_вул.Шевченка,7б с. Озера Бородянський район Київська область_________

у школі на 01.10.2019: класів __9____, учнів __79______

№ пп Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Освіта Назва навчального закладу, рік закінчення, серія та № документа про освіту. Навчальний заклад, де навчається Спеціальність за освітою Посада Загальний стаж педагогічної роботи З якого часу працює в даній школі Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання Який предмет викладає
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Духота Віктор Іванович 01.06. 1956 вища Київський педінститут ім.Горького, 1981р. ЖВ-І 40102 Вч.історії та основ правознавства директор 46р. 1990 Вища Історія України Всесвітня історія Правознавство Фізична культура
2. Рингач Меланія Леонідівна 12.01. 1967 вища Ів.-Франківський ДПІ ім.В.Стефаника, 1990 р. ТП№962536 Вч.історії,суспільствознавства Заступник директора 0,5 ст., Вчитель 26р.10 м. 2010 Вища, старший вчитель Географія, Історія України Всесвітня історія, Мистецтво Інтел
3. Ліщук Надія Іванівна 11.12. 1952 вища Горлівський інститут іноземних мов 1977р. Г-ІІ 087048 Вч. німецької та французької мови Педагог-організатор 0,5 ст., вчитель 42р. 1979 Вища вч.-методист Німецька мова
4. Смоляр Анна Сергіївна 10.11. 1991 вища Київський педуніверситет ім.Драгоманова 2015р. КВ№47759643 Вч.української мови та літератури,вч.зарубіжної література вчитель 2017 ІІ категорія Українська мова Українська Література Факультатив Туристсько-краєзнавчий гурток
5. Гав рутенко Яна Миколаївна 15.02.1994 вища Національний педагогічний університет ім.Драгоманова 2017р. С17№093290 Вч.фізики,інформатики,астрономії вчитель 1 р. 4 м. 2018 спеціаліст Математика Фізика
6. Одинцова Оксана Миколаївна 24.03. 1975 вища Ніжинський державний педуніверситет ім.Гоголя,2009р. ВЕ № 457611 Вч. біології,валеології та основ екології вчитель 2016 Спеціаліст ІІ категорії Біологія Природознавство Основи здоров’я
7. Шагалова Людмила Іванівна 14.01. 1955 С/С Воронезьке Культ просвітнє училище, Е №714994 Вч.музики, муз.керівник Вчитель, музичний керівник 0,5 30р. 1991 11 тарифний розряд Музичне мистецтво
8. Голич Анна Сергіївна 28.02. 1995 бакалавр Національний Педуніверситет ім.Драгоманова, 2017р. В 17№206590 Вчитель зарубіжної літератури та англійської мови вчитель 3р. 2016 Бак. Зарубіжна література
9 Бенца Тетяна Петрівна 23.11. 1995 Магістр-фізкульт. Бакалавр-трудове навч. Національний Педуніверситет ім.Драгоманова, 2019,2017 М19 №073444 В17№232323 Вчитель фізичної культури; Педагог професійного навчання(текстильна) вчитель 7 міс. 2019 спеціаліст Фізична культура, Трудове навчання
10. Покрепа Тетяна Віталіївна 11.12. 1992 спеціаліст Київський національний університет ім.Грінченка 2015р. КВ№47256707 Початкова освіти Вч.початкових класів 7р.1 м. 2012 ІІ категорія Вчит.3 класу Англійська мова 1-3 кл
11. Копка Юлія Юріївна 23.07. 1997 с/с Коростишівський педагогічний коледж Е№064647 2016 Педагогіка і методика початкового навчання Вч.початкових класів 3р. 2016 молодший спеціаліст Вчитель4 класу
12. Руденко Наталія Анатоліївна 19.06. 1969 с/с вища Білоцерківське педучилище,1988 МТ№608930 Переяслав-Хмельницький педуніверситет ім. Григорія Сковороди 2017р. С17№079380 Початкова освіта Вч.української мови та літератури, зарубіжної літератури Вчитель початкових класів 30 1993 Спеціаліст ІІ категорії Вчитель1класу
13 Мартинова Юлія Вадимівна 27.07. 2000 середня Білоцерківський гуманітарний коледж, 4 курс початкове навчання, англійська мова Вчитель поч. класів 2018 - Вчитель 2класу Інформатика 3 кл.
14 Букіна Ірина Леонардівна 18.03. 1959 с/с Київський національний коледж ім.Грінченка КВ№39676172 2010р. Дошкільна освіта Вихователь дітей дошкільного віку 16 р.7м. 2002 Молодший спеціаліст, 9тар. розряд Вихователь 0,66 ст.
15. Копка Світлана Михайлівна 02.01. 1975 вища Київський національний університет ім.Грінченка КВ №45507957 2013р. Дошкільна освіта Вихователь дітей дошкільного віку 20р.7 м. 2009 І Вихователь-методист Вихователь 1,5ст.
16. Мальковська Ганна Григорівна 22.12. 1979 вища Національний педуніверситет ім.Драгоманова 2012р. КВ №43629385 Дошкільна освіта, практичний психолог Вихователь дітей дошкільного віку 13р. 2007 ІІ Вихователь 1,5ст.
17. Андрухова Катерина Валеріївна 28.06. 1995 вища Сумський ДПУ ім.А.С.Макаренка 2017р. С 17№ 034973 Вч.образотворчого мистецтва,етики та естетики Асистент вихователя 2р. 2017 спеціаліст Асистент вихователя 1 ст. Образотворче мистецтво 5-7 кл.
18. Лутченко Оксана Іванівна 16.01. 1980 вища Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім.Григорія Сковороди 2007р. КХ №32287047 Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська) Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури 13р.7 м. бібліотекар І Бібліотекар (2 р. стажу) Англійська мова 1ст 4 5,8,9
19. Лоза Оксана Миколаївна 02.06. 1965 с/с Перше Київське медичне училище Сестринська справа медпрацівник 33р. 2006 Спец. Медсестра 0,5 ст.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Грудень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031